Оголошення

Дошка оголошень

Контакти

З побажаннями, зауваженнями, пропозиціями допомоги і співпраці можна звертатися:

e-mail: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Безробітні Прилуччини працевлаштувалися на цукрокомбінат

«Опановуй затребувані професії – і матимеш роботу», – кажуть у службі зайнятості.

У такий спосіб цього року на Линовицькому цукрокомбінаті «Красний» роботу отримали 76 безробітних. Перед працевлаштуванням усі вони за направленням Прилуцького міськрайонного центру зайнятості підвищували кваліфікацію на курсах «Охорона праці та дотримання безпечного ведення робіт у цукровому виробництві». Тепер колишні безробітні працюють на підприємстві машиністами буртоукладальної машини, слюсарями-ремонтниками, техніками-технологами, майстрами виробничої лабораторії, машиністами котлів тощо. Наразі підвищення кваліфікації за цим напрямом проходить іще одна група з 14 безробітних.
«На курсах за короткий термін громадяни опановують потрібні для подальшої роботи знання, – говорить начальник відділу організації профна­вчання обласного центру зайнятості Сергій Заровний. – До речі, навчання як для безробітних, так і для роботодавця безкоштовне».
За його словами, служба зайнятості співробітничає з цукрокомбінатом уже давно. Колишні безробітні працюють на підприємстві як на постійній основі, так і на тимчасових роботах. Загалом Линовицький цукрокомбінат забезпечує роботою майже півтисячі людей, котрі в сезон мають гарні заробітки.

Валентина Федусь, "Деснянська правда".

Про нас

Сайт створено для новин про життя Прилуччини. Дуже дякуємо всім, хто допомагатиме нам в розвитку сайту, надсилатиме свої матеріали, які ми обов’язково будемо розміщувати. Спільними зусиллями ентузіастів зробимо добру справу на благо всієї Прилуччини.

Вітання на сайті

Вітаємо Вас на сайті "Прилуччина". Тут Ви зможете дізнатися про найважливіші події з життя Прилуччини, її головного міста Прилук, сіл та селищ району, про красу природи нашого краю, її багатства, а також інформацію про відомих осіб, життя і діяльність яких так чи інакше пов'язані з нашою Прилуччиною.