Безробітні Прилуччини працевлаштувалися на цукрокомбінат

«Опановуй затребувані професії – і матимеш роботу», – кажуть у службі зайнятості.

У такий спосіб цього року на Линовицькому цукрокомбінаті «Красний» роботу отримали 76 безробітних. Перед працевлаштуванням усі вони за направленням Прилуцького міськрайонного центру зайнятості підвищували кваліфікацію на курсах «Охорона праці та дотримання безпечного ведення робіт у цукровому виробництві». Тепер колишні безробітні працюють на підприємстві машиністами буртоукладальної машини, слюсарями-ремонтниками, техніками-технологами, майстрами виробничої лабораторії, машиністами котлів тощо. Наразі підвищення кваліфікації за цим напрямом проходить іще одна група з 14 безробітних.
«На курсах за короткий термін громадяни опановують потрібні для подальшої роботи знання, – говорить начальник відділу організації профна­вчання обласного центру зайнятості Сергій Заровний. – До речі, навчання як для безробітних, так і для роботодавця безкоштовне».
За його словами, служба зайнятості співробітничає з цукрокомбінатом уже давно. Колишні безробітні працюють на підприємстві як на постійній основі, так і на тимчасових роботах. Загалом Линовицький цукрокомбінат забезпечує роботою майже півтисячі людей, котрі в сезон мають гарні заробітки.

Валентина Федусь, "Деснянська правда".